Зінівський НВК Путивльський район Сумська область.

Директор: Копилова Валентина Володимирівна

Адреса: вул. Зарічна, 12 с. Зінове Путивльського р-ну Сумської обл., 41545

Телефон: 4-33-13

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Сайт: https://sites.google.com/site/zinivskiynvk/

Зінівський НВК: загальноосвітня школа I-II ступенів - дошкільний навчальний заклад зареєстровано Путивльською районною радою, функціонує відповідно до ліцензії ЗД – II № 190428, яка дає право проводити освітню діяльність за рівнем повної загальної середньої освіти, включена до єдиного державного реєстру, ідентифікаційний код 24019412.

Зінівський НВК заснований 1960 року. В селі Зінове почала свою роботу початкова школа приблизно з 1908-1910 років. Спочатку вона була однокомплектною. Навчав дітей селян з 1-го по 4 класи всього один учитель. В цей час працювала і Білогалицька семирічна школа, яка на початку XIX ст. була церковно-приходською.

В кінці 80-х років XIX ст. будівля школи стала непридатною для навчання, тому діти вчилися по селянських хатах.

У 1902 році була збудована нова школа на кошти земства. Дітей навчала вчителька Суворова Н.М., яка працювала в школі до 1922 р. В Білогалицькій школі з 1922 по 1926 рр. Працювали вчителі Черепов І.Ф., Котланін І.І., Швоева О.М., Венедиктов О.І.. До 1949 р. Білогалицька школа була малокомплектною з 55 учнями, потім її реорганізували в семирічну. На той час у школі працювали Чекавський М.П., Крижанівська В.О., Кобилякова З.Д., Рибкіна Н.І., Безсмертний П.Г. З 1952 по 1957 роки директором школи працював учасник Великої Вітчизняної війни Молчанов О.А.

С.А.Ковпак, перебуваючи в 1937-1941рр. на посаді голови Путивльського міськвиконкому, часто бував у Зінове, зустрічався з місцевими жителями. Після війни, в 1959 р., за вказівкою С.А.Ковпака, який на той час був заступником голови Верховної Ради УРСР, почалось будівництво Зінівської школи.

Здобутки школи за 2009 – 2010 н. р.

Педагогічні працівники приймають активну участь у районих заходах, конкурсах. Приходська І. А зайняла ІІІ місце у районому турі конкурсу «Шукаємо молоді педагогічні таланти».

Фрульва І. М. та Ковтун Н. М. ІІ та ІІІ місце у районому етапі всеукраїнському конкурсі методичних моделей виховного процесу в совітніх закладах.

Плідною є робота вчителя початкових класів кругових Н. М., учні якої приймали участь у районому етапі конкурсу «Совенятко» і зайняли Vта вчителів математики та фізики – Копилової в. В., Соларєва Є. В., учні яких показують відмінні та добрі результати у Міжнародних конкурсах «Кенгуру» та «Левеня». Учень 7-го класу Плясецький В. показав найкращий результат серед учнів Путивльського району в конкурсі «Левеня».

Учні Тимченко А., панченко Д., були переможцями районих оглядів та конкурсу знавців мови і художнього читання.

Тівікова К. (9 клас) отримала високу оцінку у всеукраїнському конкурсі художніх робіт «Доля радянських війсковополонених в’язнів».

Девіз школи

За видноколом видно коло,
Допоки б'ється серце - йди,
Усе життя, по суті, школа,
Й легкого іспиту не жди.