25 травня 2020 року начальник відділу освіти Путивльської РДА Микола ЛУКЯНЕНКО, головний спеціаліст Вікторія САХАРОВА та методист районного методичного кабінету Олена БИКОВА взяли участь в  відеоселекторній нараді щодо особливостей та умов роботи дошкілля в умовах карантинних обмежень та неухильного дотримання виконання нормативних документів і постанов Кабінету Міністрів України та Головного  державного  санітарного лікаря України, яку організував Департамент освіти і науки Сумської ОДА.

   Директор Департаменту освіти і науки Вікторія ГРОБОВА акцентувала увагу учасників на обов’язковості  дотримання комплектування груп у закладах дошкільної освіти відповідно до Закону України «Про дошкільну освіту». Вона зазначила, що необхідно утворити комісії разом із територіальним органом Держпродспоживслужби України в Сумській області та обстежити садочки щодо можливості їх відкриття на період карантину. Відкриття закладів дошкільної освіти можливе лише після позитивно підписаного акту територіальним органом Держпродспоживслужби України в Сумській області та за погодженням Сумської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

    Рекомендовано провести моніторинг опитування батьків щодо потреби відвідування дітьми дитячих садочків та створити відповідні умови щодо їх відкриття.

    Начальник відділу дошкільної, загальної середньої освіти Світлана БИРЧЕНКО наголосила на неухильному виконанні постанови Головного державного санітарного лікаря України від 21 квітня 2020 р. № 25 «Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів у закладах дошкільної освіти на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)».

   У Путивльському районі планується відкриття міських закладів дошкільної освіти № 1, № 4 та дошкільних груп Путивльського навчально-виховного об’єднання. Відкриються заклади після 3 червня.

3105202