12 лютого 2020 року на базі Путивльського начально-виховного об’єднання відбувся семінар-практикум для вчителів англійської мови закладів загальної середньої освіти «Розвиток лінгвістичних та соціокультурних компетентностей учнів 5-9 класів засобами інтернет середовища»

          У роботі семінару взяли участь 11 педагогів району. Методист районного методичного кабінету Олена Бикова виступила перед присутніми з темою «Використання інтернет джерел на уроках англійської  мови» та провела елементи тренінгу з використання окремих освітніх платформ, сайтів, які можна використовувати на уроках англійської мови на будь-якому етапі уроку. Серед них: http://www.britishcouncil.org.ua, www.lingva.ua, BBC Learning English, Lingualeo, LingQ.

         Під час теоретичної частини учитель англійської мови Світлана Сліпухіна поділилась досвідом проведення нестандартних уроків з використанням мережі інтернет як однією з форм розвитку креативності учнів. Цікавим та змістовним був виступ Олексія Деменка, учителя англійської мови Путивльського НВО «Інтерактивне навчання як один з ефективних методів інноваційних технологій», що передбачає використання на уроках інтернет ресурсів.

         Педагоги мали змогу опрацювати питання проведення державної підсумкової атестації та зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році, скласти орієнтовний паспорт кабінету іноземної мови, план роботи кабінету на лютий та травень.

         Як підсумок, вчителі дійшли одностайного висновку, що сучасний рок англійської мови повинен бути максимально унаочнений, з використання ІКТ технологій, носити комунікативну та соціокультурну направленість.

         Семінар пройшов у дружній і творчій атмосфері. Всім учасникам семінару були надані практичні рекомендації.

 

Методист РМК                                                                                  Олена БИКОВА