21 січня  2020 року відбулась звітно-виборча конференція Путивльської районної організації  профспілок  працівників освіти і науки України. Для участі у конференції прибули 49 делегатів із 22 первинних профспілкових організацій Путивльського району та Новослобідської сільської ради.

 2201201

У роботі конференції взяли участь  голова Сумської  обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України   Осадчий Сергій Васильвич, 

2201202

Т.в.о. начальника відділу освіти Путивльської районної державної адміністрації Сахарова Вікторія Миколаївна, начальник відділу освіти, молоді та спорту Новослобідської сільської ради Чернякова Тетяна Михайлівна,

До порядку денного було включено 10 питань, що стосувалися звіту про роботу профспілки за період з  2016 року по 2019 рік, обрання нового складу  районної ради та президії Профспілки,  голови, визначення нової назви Путивльської районної організації Профспілки працівників освіти і науки України тощо.

У звітній доповіді голови Путивльської районної організації Профспілки працівників освіти і науки України Тамара Кизенко зазначила, що на обліку

2201203

перебуває  747 чоловік. До складу організації входять 22 первинні організації.

За звітний період   проводилась робота, спрямована на соціальний захист членів профспілки, захист трудових прав. Активно проводилась робота по налагодженню діалогу між районною профспілкою та органами влади та місцевого самоврядування з проблем виплати заробітної плати,    з приводу реорганізації, закриття  закладів освіти та працевлаштування вивільнених членів профспілки, дотриманню трудового законодавства щодо попередження про зміну умов праці, звільнення тощо.

За цей час укладено угоду та колективні договори. Організовано та проведено районні заходи для дітей та ветеранів праці, районна спартакіада, надана допомога членам профспілки на лікування та інші заходи.

2201204

Головою Путивльської районної організації профспілки працівників освіти і науки України одноголосно обрано Тамару Кизенко.

За звітний період всіма делегатами  конференції  роботу  Путивльської районної організації профспілки працівників освіти і науки України було визнано задовільною. Обрані районна рада та президія, ревізійна та мандатні комісії, делегати на Обласну профспілкову конференцію.