05112019

01.11.2019р. на базі Путивльської ЗОШ І-ІІІ ст.. №1 ім. Радіка Руднєва відбулась зустріч працівників Путивльської психологічної служби з   завідувачем навчально-методичного центру психологічної служби Іриною МАРУХИНОЮ.

30 октября 2019 року голова Путивльської районної організації Профспілки працівників освіти і науки  Т.Я.Кизенко провела робоче засідання районної ради Профспілки.

На виконання наказу Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації

18 жовтня 2019 року на базі Путивльської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 ім. Г. Я. Базими пройшли олімпіадні збори з української мови і літератури,

16 жовтня 2019 року на базі районного методичного кабінету відділу освіти Путивльської районної державної адміністрації відбувся семінар заступників директорів з навчально-виховної роботи закладів загальної середньої освіти Путивльського району на тему «Самоосвітня діяльність педагога як головний чинник його професійного росту».

Як театр починається з гардеробу, так школа починається з уроку. Від уроку залежить усе: культура, доброзичливість у взаєминах між учнями, вчителями і батьками.

Відповідно до плану роботи районного методичного кабінету з 27 вересня 2019 року розпочалися олімпіадні збори для учнів закладів освіти району з метою підготовки до ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів.

9 жовтня 2019 року на базі Путивльської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 ім.Радіка Руднєва відбувся семінар-практикум для вихователів групи продовженого дня з теми «Розвиток творчого потенціалу особистості засобами новітніх технологій  в умовах групи продовженого дня».

25 вересня 2019 року на базі Путивльської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 ім.Радіка Руднєва відбулось методичне об’єднання вчителів 1-2 класів.

Розкриваючи тему «Технології навчання в рамках нової української школи», Олена Бикова, методист з початкової освіти районного методичного кабінету, ознайомила присутніх з сучасними педагогічними технологіями, що виокремлені в Концепції нової української школи для застосування у початковій школі: інтегроване навчання, технологія формування критичного мислення, ігрові, ІКТ-технології, технології особисто зорієнтованого навчання та особливостями їх застосування при роботі з молодшими школярами.

      Традиційно у вересні в закладах освіти Путивльського району з нагоди Дня фізичної культури та спорту, з метою популяризації спорту й утвердження здорового способу життя  було проведено Всеукраїнський олімпійський урок та Олімпійський тиждень.

09 14

30 серпня 2019 року відбулась районна педагогічна конференція, на якій були підведені підсумки роботи освітньої галузі Путивльського району за 2018-2019 навчальний рік та визначені завдання на 2019-2020 навчальний рік.

       Нині змінилися не тільки вимоги до якості освіти, а й виникла потреба впровадження у зміст освіти європейського виміру, спрямування його на інтеграцію до світових та європейських стандартів. А тому перед освітянами, науковцями стоїть нелегке завдання – пошук ефективних механізмів проходження всіх етапів навчання.

       Освітній процес в умовах закладу дошкільної освіти – це цілісний процес взаємодії дорослих і дітей, який розвивається в часі та в рамках певної системи, носить особистісно-орієнтований характер. Він спрямований на досягнення соціально-значущих результатів – набуттю життєвої компетентності, розвитку базових якостей особистості в різних видах діяльності.

Реформування загальної середньої освіти передбачає модернізацію змісту освіти, що має ґрунтуватися на компетентнісному та особистісно орієнтованому підходах до навчання, а саме головне – орієнтуватися на здобуття учнями умінь і навичок, необхідних сучасній людині для успішної самореалізації у професійній діяльності, особистому житті, громадській активності.

      Останнім часом збільшується кількість дітей та дорослих, які звертаються до спеціалістів психологічної служби щодо переживання дітьми депресивних станів, самотності, суїцидальних думок.

01.08.2019 відбулась робоча нарада при відділі освіти Путивльської районної державної адміністрації з представниками головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області на якій розглядалось такі питання:

  1. Впровадження системи НАССР в харчоблоках закладів освіти Путивльського району.
  2. Чи обов’язкова сертифікація закладів освіти Путивльського району.
  3. Підготовка закладів освіти Путивльського району до нового 2019-2020 навчального року.

08 01

08 02

08 03

     Під головуванням заступника голови райдержадміністрації  Михайла БИРЯКА на засіданні координаційної ради з питань роботи освітніх округів та модернізації мережі загальноосвітніх навчальних закладів розглянуто питання щодо оптимізації освітньої мережі району.

     24 квітня 2019 року на базі Путивльської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 ім. Радіка Руднєва відбулось засідання районного методичного об’єднання  художньо-естетичного циклу (вчителів музичного мистецтва) з теми: «Розвиток емоційної сфери учнів через сприймання  та інтерпретацію творів музичного мистецтва». Тема засідання актуальна, бо головну роль у царині художньо-естетичного виховання молоді науковці відводять сприйманню творів музичного мистецтва, - музики вітчизняних і зарубіжних композиторів, а також класичної народної і сучасної музики.

     17 травня 2019 року на шкільному стадіоні Путивльської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 ім. Радіка Руднєва відбулися районні  змагання з легкоатлетичного  чотириборства в залік ХХVІІ  районних спортивних ігор серед школярів, у яких взяли участь 24 учні (7 команд) із 4 закладів загальної середньої освіти: Путивльська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 ім. Радіка Руднєва Путивльської районної ради (2 команди), Путивльська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 ім. Г.Я. Базими Путивльської районної ради,  Путивльського навчально-виховного об'єднання: загальноосвітня школа І ступеня – гімназія – дошкільний навчальний заклад (центр розвитку дитини)  Путивльської районної (2 команди), Стрільниківський навчально–виховний комплекс: загальноосвітня школа І-П ступенів –дошкільний навчальний заклад Путивльської районної ради (2 команди).

     24.04.2019 р. відділом освіти Путивльської РДА та Путивльським районним управлінням Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області проведено семінар-нараду керівників оздоровчих таборів, кухарів щодо організації оздоровчо-відпочинкової кампанії в закладах освіти Путивльського району.