11 вересня 2020 року на базі Інклюзивно-ресурсного центру відділу освіти Путивльської районної державної адміністрації відбулася зустріч з  педагогами Мазівського НВК, учасниками шкільної команди психолого-педагогічного супроводу  щодо роботи з дитиною з особливими освітніми потребами, яка здобуває освіту у новоствореному інклюзивному класі .

         Учитель-логопед Ольга Сміликознайомила присутніх з основним документом розвитку дитини з ООП – індивідуальною програмою розвитку, яку складає шкільна команда психолого-педагогічного супроводу. Акцентувала увагу на тому, що моніторинг стану розвитку дитини з ООП є дуже важливим розділом ІПР.

         Вчитель-дефектолог Олена Григор’єва детально зупинилась на діяльності асистента вчителя, веденні журналу спостережень за дитиною  та іншій документації.

         Практичний психолог Юлія Іванова відповіла на питання, які виникали в процесі зустрічі, та надала поради щодо роботи практичного психолога з дитиною, яка навчається в інклюзивному класі.

         Практичний психолог Мазівського НВК Аліна Чапліна запросила фахівців ІРЦ до співпраці і запросила до команди психолого-педагогічного супроводу дитини з ООП  спеціалістів Інклюзивно-ресурсного центру.

         Зустріч відбулася в теплій, дружній атмосфері.

1809208