21 лютого 2020  року на базі Інклюзивно-ресурсного центру відділу освіти Путивльської районної державної адміністрації  відбулося засідання районного методичного об’єднання учителів-логопедів Путивльського району на тему: «Алалія-тяжке порушення мовлення у дітей».

2402201

        Відкрила засідання директор ІРЦ Тамара Кизенко, яка наголосила на актуальності даного питання, необхідності тісної співпраці педагогів усіх закладів і установ  освіти з батьками з метою раннього виявлення порушень у розвитку дітей та  надання їм вчасної допомоги.

2402202

         Учитель-логопед ІРЦ Ольга Смілик виступила з презентацією «Розмежування алалій та інших мовленнєвих і немовленнєвих порушень».

З новинками методичної та спеціальної літератури з корекції мовлення у дітей ознайомила присутніх учитель-логопед Путивльської спеціалізованої мистецької школи- інтернату Яна Базильова.

        Учитель-логопед Путивльського ДНЗ №4, керівник методичного об’єднання учителів-логопедів, Олена Григор’єва розповіла про нетрадиційні методи та прийоми роботи з дітьми-алаліками.  

        Поділилася напрямками роботи з батьками дітей з моторною алалією   вчитель-логопед Путивльської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 ім. Радика Руднєва Юлия Гудімова.

        Вчитель-логопед Путивльського НВО Тетяна Шкурман докладно зупинилась на методах та прийомах, які можуть використовувати у своїй роботі педагоги, які працюють з дітьми з моторною алалією та іншими мовленнєвими порушеннями.

       Учасники методичного об’єднання обговорили теоретичні та практичні аспекти роботи з дітьми з моторною алалією, обмінялися досвідом роботи з дітьми  з особливими освітніми потребами.

       Засідання пройшло в діловій конструктивній обстановці.