21 травня 2019 року на базі Путивльського Інклюзивно-ресурсного21 травня 2019 року на базі Путивльського Інклюзивно-ресурсногоцентру відділу освіти Путивльської районної державної адміністраціївідбулося підсумкове четверте засідання районного методичного об’єднанняучителів-логопедів закладів дошкільної, загальної середньої освіти та ІРЦ.

     Керівник методичного об’єднання Олена Григор’єва підвела підсумкироботи вчителів-логопедів над методичною проблемою: «Логопедичнаробота з дітьми дошкільного та молодшого шкільного віку при загальномунедорозвитку мовлення». Вчителі-логопеди звітували про результативністьпроведеної корекційної роботи з дітьми. Усього в 2018-2019 навчальномуроці вивчено звуковимову 1029 дітей, логопедичну допомогу отримали 232дитини.

     Директор Інклюзивно-ресурсного центру Тамара Кизенко розповілапро організацію консультативно-освітньої роботи з батьками, які мають дітейз порушенням мовлення та наголосила на важливості розробки рекомендаційдля батьків, ознайомила з порядком отримання висновку про комплекснуоцінку розвитку дитини в ІРЦ. Запропонувала створити творчу групу, томущо учителі-логопеди мають досвід роботи та методичні надбання.

     У обговоренні підсумків роботи, результативності та проблем узялиактивну участь усі присутні логопеди.