Колегії 2019 року

Березень

 1. 1. Питання контролю: «Про стан упровадження інклюзивного навчання в загальноосвітніх навчальних закладах області» на виконання рішення колегії Департаменту освіти і науки Сумської ОДА від 27.12.2017«Про стан упровадження інклюзивного навчання в загальноосвітніх навчальних закладах області» (Доповідають Кизенко Т.Я., Міськова Д.І.).
 2. 2. Про стан роботи з охорони праці та безпеки життєдіяльності в закладах освіти Путивльського району у 2018-2019 н.р. (Доповідає Нарзуллоєва М.С.).
 3. 3. Про стан викладання математики у закладах загальної середньої освіти Путивльського району в світлі реалізації принципів «Нової української школи» (Доповідає Гаврикова Н.М.).

Квітень

 1. 1. Питання контролю щодо стану фізичного виховання спортивно-масової та фізкультурно-оздоровчої роботи у закладах освіти (Доповідає Шубіна Н.І.).
 2. 2. Питання контролю про рівень навчальних досягнень учнів з географії в умовах переходу на нові Державні стандарти базової і повної середньої освіти (Доповідає Шубіна Н.І.).
 3. 3. Про виконання Інструкції з ведення ділової документації у закладах освіти району (Доповідає Міськова Д.І.).
 4. 4. Про хід підготовки закладів загальної середньої освіти до організованого початку оздоровчої кампанії влітку 2019 р. (Доповідає Міськова Д.І.).
 5. 5. Питання контролю про стан викладання та рівень навчальних досягнень учнів з української мови в 9 і 11 класах закладів загальної середньої освіти (Доповідає Брянцева С.М.).

Жовтень

 1. 1. Про стан роботи із звернення громадян (Доповідає Міськова Д.І.).
 2. 2. Про стан організації харчування в закладах освіти Путивльського району ((Доповідає Міськова Д.І.).
 3. 3. Питання контролю про стан навчання та виховання, рівень навчальних досягнень з основ здоров’я у закладах загальної середньої освіти району ((Доповідає Шубіна Н.І.).

Грудень

 1. 1. Про хід виконання у 2019 році Районної комплексної програми «Освіта Путивльщини у 2019-2021 роках» ((Доповідає Міськова Д.І.).
 2. 2. Про підсумки виконання плану роботи відділу освіти за 2019 рік та схвалення плану роботи відділу освіти Путивльської РДА на 2020 рік (Доповідає Качур Ж.О.)
 3. 3. Про стан виконавської дисципліни у закладах освіти Путивльського району ((Доповідає Качур Ж.О.)

Протокол колегії Відділу освіти за червень